Wander Lab Seyahat Konsepti:

Fly&Drive

Sizin için planladığımız seyahatlerin tümü Fly&Drive konsepti ile hazırlandı. Fly& Drive kısaca içeriğinde uçak bileti, araba kiralama, otel rezervasyonları ve rota olan bir paket seyahat. Gideceğiniz rota ile ilgili tüm detaylar, otel rezervasyonları ve  havaalanında kiralık bir araba sizi hazır bekliyor olacak. Solo seyahat edenler, çiftler, aileler, arkadaş grupları, hepiniz seyahatlerimize davetlisiniz. 

Bu tarz bir seyahat, özellikle bireysel taleplere kolayca uyum sağlayabildiği için son yıllarda tüm dünyada çok popülerlik kazandı. Wander Lab olarak bu konsepti Türkiye’de uygulamaktan büyük keyif alıyoruz. Fly&Drive seyahatin en büyük avantajı turizm deneyimini kendi özgürlük alanınızda, sadece kapalı gruplar ve sevdiklerinizle belli tarihlere bağlı kalmadan yılın 365 günü alabilirsiniz.

Fly&Drive konsepti daha çok aktif, maceracı, meraklı, esnek ve bilinçli gezginlere yönelik bir konsept. Seyahatinizde size eşlik edecek bir tur rehberi olmayacağı için Wander Lab olarak size 24/7 destek olacağız. Bu tarz seyahat daha çok cesaret istiyor; ancak en keyifli maceralar zaten biraz cesaret ile yola çıkılanlar değil mi? 

Fly&Drive dışında fly&yoga, fly&surf, fly&hike gibi konseplerimiz de sizlerle buluşmayı bekliyor!  

 

Ulaşım

In order to keep our special tours affordable, we continuously look for the best deals. However, we will not compromise on comfort and safety. Therefore, where possible, we work with prominent airlines to take you to your destinations. We also fly domestically in some of the countries we travel in.

When getting to the airport in your destination, there will be a car at your disposal. The default car is 

 

Accommodation

The key word in our lodging selection is atmosphere. Wherever possible, we prefer authentic, atmospheric accommodation that reflects the culture, lifestyle and nature of the destination. We also prefer small-scale over large-scale accommodation, to provide for more personalised service. This type of lodges adds to the experience of your trip. You should not expect top-nodge, 5 star accommodation, but, once again, we do not compromise on comfort!

 

Meals

In our tours breakfasts are included. In the information packages we send upfront we also provide you with tips on where to have your lunches and dinners, which will be at your own expense.

Saatlerce rota planlamak, uçak bileti almak, araba kiralamak, otel rezervasyonu yapıp yapılacakları listelemek için daha az, seyahat etmek için daha çok vakit ayırın. 

 

Biz Planlayalım

Siz Uçun ve Keyfini Sürün!

Bizi Takip Edin

Instagram has returned invalid data.
@wanderlabtravel