Wander Lab Seyahat Konsepti:

Fly&Drive

Sizin için planladığımız seyahatlerin tümü Fly&Drive konsepti ile hazırlandı. Fly& Drive kısaca içeriğinde uçak bileti, araba kiralama, otel rezervasyonları ve rota olan bir paket seyahat. Gideceğiniz rota ile ilgili tüm detaylar, otel rezervasyonları ve  havaalanında kiralık bir araba sizi hazır bekliyor olacak. Solo seyahat edenler, çiftler, aileler, arkadaş grupları, hepiniz seyahatlerimize davetlisiniz. 

Bu tarz bir seyahat, özellikle bireysel taleplere kolayca uyum sağlayabildiği için son yıllarda tüm dünyada çok popülerlik kazandı. Wander Lab olarak bu konsepti Türkiye’de uygulamaktan büyük keyif alıyoruz. Fly&Drive seyahatin en büyük avantajı turizm deneyimini kendi özgürlük alanınızda, sadece kapalı gruplar ve sevdiklerinizle belli tarihlere bağlı kalmadan yılın 365 günü alabilirsiniz.

Fly&Drive konsepti daha çok aktif, maceracı, meraklı, esnek ve bilinçli gezginlere yönelik bir konsept. Seyahatinizde size eşlik edecek bir tur rehberi olmayacağı için Wander Lab olarak size 24/7 destek olacağız. Bu tarz seyahat daha çok cesaret istiyor; ancak en keyifli maceralar zaten biraz cesaret ile yola çıkılanlar değil mi? 

Fly&Drive dışında fly&yoga, fly&surf, fly&hike gibi konseplerimiz de sizlerle buluşmayı bekliyor! 

 

Saatlerce rota planlamak, uçak bileti almak, araba kiralamak, otel rezervasyonu yapıp yapılacakları listelemek için daha az, seyahat etmek için daha çok vakit ayırın. 

 

Biz Planlayalım

Siz Uçun ve Keyfini Sürün!

Bizi Takip Edin

Instagram has returned invalid data.
@wanderlabtravel