Grup detayları

Minimum 8 maksimum 16 kişilik gruplar ile yola çıkıyoruz.

Yol arkadaşlarınızı tarif edebileceğimiz kelimeler: keşfetmekten vazgeçmeyen, çocuk merakını koruyan, aktif, maceracı, meraklı, duyarlı, bilinçli.

Alışılmışın dışında rotalar, bazen doğaçlama yapmayı gerektiriyor, bu da rotalarımızı daha ilginç ve sürprizlerle dolu yapıyor. Aynı rotaya hiçbir seyahatimiz birbirinin aynısı olmuyor!

Turlarımızın bir diğer özelliği de bireysel esneklik. Tek ya da çift gezginler veya gruplar için birçok farklı seçenek ile geliyoruz. Siz bu seçenekler arasından seyahatinizi kendi beğeni ve isteklerinize göre tasarlayabiliyorsunuz.

İhtiyaç duyduğunuzda otelinizde dinlenme ya da şehirde gezinme fırsatlarını esnek tutuyor, bireysel zamanlara saygı duyuyoruz.

Fiyatlarımız iki kişilik odalar üzerinde hesaplanıyor (iki çift kişilik ya da double yataklı)

Amacımız, fiyatları en uygun düzeyde tutmak ve gezgin iletişimini arttırmak. Bu sebeple solo gezginler için otomatik olarak iki kişilik oda kaydı alınıyor. Eğer tek kişilik odada kalmak istiyorsanız, ekstra bir ücret ile ayarlayabiliyoruz.

Rezervasyon yapmadan önce grup ile ilgili temel bilgileri sizinle paylaşıyoruz. (yaş, cinsiyet, solo gezginler, çiftler, gruplar)

Turlarımız için minimum katılım yaşı 18. Eğer çocuklarınız ya da bebekleriniz ile seyahat etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herkesin seyahat etmesini sağlamak en büyük hedefimiz ve bu tarz taleplerde rota ve tur detaylarını sizin ve çocuklarınızın en rahat edeceği şekilde ayarlıyoruz.

 

Ulaşım

Turlarımızı herkes için ulaşılabilir tutmak için, en uygun anlaşmaları yapabilmek istiyoruz. Ancak en büyük önceliğimiz konfor ve güveniniz. Hiçbir şekilde güvenlik ve rahatlığınızdan ödün vermeyi düşünmüyoruz o yüzden bu noktada oldukça hassas ve özen gösteriyoruz. En güvenli havayolları ile ulaşım sağlıyor, rotalarımızda en iyi tur organizasyonları ile işbirlikleri yapıyoruz.

Bireysel özgürlük prensibimize uygun olarak, şoförlerimiz ve tur rehberlerimiz ile sizin ihtiyaçlarınızı önceliklendirecek şekilde anlaşmalar yapıyoruz.

Konaklama

Konaklamada kilit kelimemiz atmosfer. Her zaman otantik ve rotaların kültür ve yaşam tarzını yansıtan otel ve konuk evlerinde konaklıyoruz. 5 yıldızlı oteller yerine butik otelleri tercih ediyor, bilinçli turizm hedefimizle uyumlu oteller seçiyoruz. Bu tarz konaklamaların, seyahatlerimize ekstra bir deneyim kattığına inanıyoruz.

Yemek

Tüm turlarımızda kahvaltı dahil, bazı turlarda öğle yemekleri dahil ve akşam yemekleri isteğe bağlı olarak alınabiliyor.

Tur liderlerimiz rotalardaki en keyifli ve özel restoranların listesini sizinle paylaşıyor, isterseniz grup ile birlikte isterseniz bireysel olarak seçim yapabiliyorsunuz.

 

Tur fiyatlarına neler dahil?

Gidiş-dönüş uçak biletleri, gidilecek destinasyondaki bütün transferler, tüm konaklamalar, kahvaltı ve rehberlik hizmetleri. Bütün fiyatlarımız vergi dahil olarak EURO üzerinden hesaplanmaktadır.